Розпочинаємо роботу форуму. - Форум



Четвер, 28.03.2024, 23:08
Вітаю Вас Гість | RSS

ВД ФССНВ та ПЗ
Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та профзахворювань в Котовському районі

[

Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: stryjko_bojko  
Форум » Працюємо разом, щоб зберегти найцінніше! » Охорона праці та соціальне страхування » Розпочинаємо роботу форуму.
Розпочинаємо роботу форуму.
newkotДата: Вівторок, 28.09.2010, 14:15 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Администраторы
Сообщений: 22
Репутация: 5
Статус: Offline
Сьогодні 28 вересня 2010. На сайті зареєструвався користувач stryjko_bojko. Запропонував свою кандидатуру в якості модератора форуму. Погоджуємось (з випробувальним терміном :D)
Як адмін хочу бачити цей форум, як шкільний клас, в якому можна навчитись чогось (в сфері охорони праці та соціального страхування) корисного та доброго.
Чого не хочу бачити на форумі - хамства, грубості, невічливості, зазнайства та занудства.
І ще... ніякої політики. Сугубо по напрямку- "Охорона праці, соціальне страхування"!
stryjko_bojko, в добрий час!
 
stryjko_bojkoДата: Вівторок, 28.09.2010, 16:06 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Модераторы
Сообщений: 18
Репутация: 4
Статус: Offline
Вважаю, що розділ ГУМОР на сайті(форумі) лишнім не буде.
Я також хотів би, аби тут був розділ НАУКА(ОСВІТА), МИСТЕЦТВО.


"All Safety Rules are written by Blood"
 
newkotДата: Вівторок, 28.09.2010, 16:21 | Сообщение # 3
Сержант
Группа: Администраторы
Сообщений: 22
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (stryjko_bojko)
Вважаю, що розділ ГУМОР на сайті(форумі) лишнім не буде. Я також хотів би, аби тут був розділ НАУКА(ОСВІТА), МИСТЕЦТВО.

Ініціціативу підтримую, такі теми створити цілком доречно. Для "затравки" - поки це...
В верхній частині форуму new topic (нова тема) ... і хай Вас не зрадять ваші відчуття гумору, міри, такту та вихованності
 
Форум » Працюємо разом, щоб зберегти найцінніше! » Охорона праці та соціальне страхування » Розпочинаємо роботу форуму.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Copyright Відділення ВДФССНВ та ПЗ в Котовському районі © 2024
Конструктор сайтів - uCoz